Ogłoszenia

Warto wiedzieć » Ogłoszenia

  • OFERTA PRACY

    AKTUALNIE POSZUKUJEMY

    Inżynier Sprzedaży / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

    Miejsce pracy: Polska Południowo-Wschodnia , Polska Południowo-Zachodnia

    Opis stanowiska
        Praca w sektorze - przemysł chemiczny, przetwórczy...
        Grupa produktowa -zawory kulowe sterowane, filtracja procesowa, pompy z tworzyw sztucznych, zawory zwrotne, przepustnice, elektrozawory, napędy.
        Praca "home office" na terenie Polski południowej.
        Poszukiwanie nowych oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi Klientami.
        Koncentracja nad Klientami o dużym potencjale zakupowym i wysokich wymaganiach technicznych produktu.
        Realizacja założonych planów sprzedażowych.
        Sporządzanie ofert handlowych, przygotowywanie i realizacja strategii handlowych.
        Przeprowadzanie prezentacji u Klienta.
        Raportowanie działalności i bieżący kontakt z centralą przy pomocy SKYPE.
        Zdalna obsługa programu CRM.

    Wymagania

        Doświadczenie na stanowisku handlowym B2B o profilu technicznym.
        Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki mechanika, budowa maszyn lub pokrewne).
        Znajomość języka angielskiego w celu swobodnego korzystania z katalogów Dostawców.
        Prawo jazdy kategorii B.
        Umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji handlowych.
        Umiejętność nawiązywania nowych kontaktów.
        Samodzielność, dynamizm i inicjatywa w działaniu.

    Oferujemy

        Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od realizacji planów sprzedażowych.
        Narzędzia pracy - samochód służbowy, komputer (notebook) , telefon.
        Niezbędne szkolenia.
        Umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym.

        Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna w formie videokonferencji przy pomocy Skype.
        Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wymagana podstawowa, teoretyczna znajomość zagadnień z zakresu armatury przemysłowej i filtracji procesowej
        oraz orientacja w produktach oferowanych przez Firmę ( www.baltina.com.pl)

    Aplikacja - format zgłoszenia pliki pdf- przesłana na adres e-mail:  info@baltina.com.pl
    powinna zawierać CV oraz krótką informację w punktach, dotyczącą zarysu strategii działań w regionie:
        kierunek działań rynkowych (grupa Klientów).
        proponowana metodologia pozyskiwania nowych i utrzymywania stałych Klientów.
        Kilku potencjalnych Klientów w swoim regionie do których udam się w pierwszej kolejności (z podziałem na grupy : projektowanie / wykonawstwo / użytkownik końcowy (utrzymanie ruchu).
        Nie interesują nas jednoosobowe firmy instalacyjne, hurtownie, sklepy itp.
        CV musi zawierać adres SKYPE, numer telefonu, adres e-mail .

    Prosimy nie przesyłać dodatkowych listów motywacyjnych

    Zgłoszenia nie spełniające powyższych warunków nie będą rozpatrywane.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
    zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 zm